Bestuur 2019/2020

Voorzitter
Ross Goorden
Bestuurs- en Organisatiewetenschappen
Lid sinds: 2014
voorzitter@orcaroeien.nl
Secretaris
Laura Wijffelaars
Scheikunde
Lid sinds: 2016
secretaris@orcaroeien.nl
Penningmeester
Ferdie den Butter
Rechtsgeleerdheid
Lid sinds: 2016
penningmeester@orcaroeien.nl
Vicevoorzitter
Orla Witteman
Geneeskunde
Lid sinds: 2016
vice@orcaroeien.nl
Commissaris Wedstrijdroeien
Maria Mojet
Lid sinds: 2013
wedstrijd@orcaroeien.nl
Commissaris Competitieroeien
Jos Zuijderwijk
Informatica en Kunstmatige Intelligentie
Lid sinds: 2015
competitie@orcaroeien.nl
Commissaris Materiaal
Anton Out
Geneeskunde
Lid sinds: 2016
materiaal@orcaroeien.nl
Commissaris Vereniging
Stijn Hagemeier
Economics & Business Economics
Lid sinds: 2016
vereniging@orcaroeien.nl
Commissaris Extern
Milou Hennekens
Liberal Arts & Sciences
Lid sinds: 2016
extern@orcaroeien.nl
Fotografie door Zikun Zhou
Ga naar het vorige bestuur.